Your Wishlist : Locations

Poletna Beachvolley Turneja 2020

Število turnirjev 13/13
Skupno igralcev 764

Črnuče - 20. junij 2020

/
Ženske zmagovalec
/
Moški zmagovalec
0
Skupno igralcev

Osvojene točke moški

Ekipa Točke

Osvojene točke ženske

Ekipa Točke

Galerija

Rezultati moški

Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat
Mavsar/Mihelčič Grahovar/Kovič 2:0 (15:5, 15:11)
Leskovec/Damjanac Verbič/Belavič 2:0 (15:13, 15:10)
Gašpar/Strajnar Jerič/Popit 2:0 (15:5, 15:3)
Grahovar/Kovič Jerič/Popit 2:0 (15:8, 15:8)
Nanut/Ponikvar Leskovec/Damjanac 1:0 (15:10, 15:8)
Mavsar/Mihelčič Gašpar/Strajnar 2:1 (15:12, 13:15, 12:10)
Gašpar/Strajnar Grahovar/Kovič 2:0 (15:8, 15:10)
Nanut/Ponikvar Verbič/Belavič 2:0 (15:7, 15:10)
Primik/Podričnik Vindišar/Ritmanič 2:0 (15:8, 15:9)
Mavsar/Mihelčič Jerič/Popit 2:0 (15:12, 15:10)
Glamočanin/Fajfar Žužul/Žužul 2:0 (15:3, 15:11)
Primik/Podričnik Kolmanič/Rejc 2:0 (16:14, 16:14)
Stružnik/Pleša Podkrajšek/Češnovar 2:0 (15:2, 15:5)
Prevorčnik/Lenič Vindišar/Ritmanič 2:0 (15:4, 15:12)
Glamočanin/Fajfar Stružnik/Pleša 2:1 (11:15, 15:11, 11:9)
Kolmanič/Rejc Vindišar/Ritmanič 2:1 (10:15, 15:8, 11:4)
Žužul/Žužul Podkrajšek/Češnovar 2:1 (11:15, 15:8, 11:7)
Prevorčnik/Lenič Primik/Podričnik 2:1 (11:15, 15:7, 11:9)
Glamočanin/Fajfar Podkrajšek/Češnovar 2:0 (15:8, 15:8)
Prevorčnik/Lenič Kolmanič/Rejc 2:0 (15:13, 15:8)
Stružnik/Pleša Žužul/Žužul 2:0 (15:1, 15:10)
Stružnik/Pleša Nanut/Ponikvar 2:0 (15:8, 15:6)
Primik/Podričnik Mavsar/Mihelčič 2:0 (15:13, 16:14)
Glamočanin/Fajfar Leskovec/Damjanac 2:0 (15:6, 15:3)
Prevorčnik/Lenič Gašpar/Strajnar 2:0 (16:14, 18:16)
Stružnik/Pleša Primik/Podričnik 2:0 (15:8, 15:6)
Prevorčnik/Lenič Glamočanin/Fajfar 2:0 (15:13, 16:14)
Stružnik/Pleša Prevorčnik/Lenič 2:1 (10:15, 15:7, 11:9)

Rezultati ženske

Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat
Grabec/Babnik Jeglič Burič/Seničar 2:1 (15:9, 12:15, 11:9)
Šmidovnik/Ahačič Jagodic/Šuligoj 2:0 (15:12, 15:10)
Levstek/Dvorscak Damjan/Omovšek 2:1 (15:10, 12:15, 13:11)
Pavlič/Golob Burič/Seničar 2:0 (15:7, 15:6)
Trampuž/Valenčič Levstek/Dvorscak 2:0 (15:13, 15:8)
Trampuž/Valenčič Šmidovnik/Mavrič 2:0 (15:1, 15:13)
Pavlič/Golob Grabec/Babnik Jeglič 2:1 (15:17, 15:11, 11:2)
Trampuž/Valenčič Damjan/Omovšek 2:0 (19:17, 15:10)
Levstek/Dvorscak Šmidovnik/Mavrič 2:0 (15:12, 15:13)
Damjan/Omovšek Šmidovnik/Mavrič 2:0 (15:5, 15:7)
Pavlič/Golob Žibert/Seme 2:0 (15:5, 15:2)
Jazbar/Jurič Seretin/Živković 2:1 (12:15, 15:13, 11:3)
Grabec/Babnik Jeglič Žibert/Seme 2:0 (15:8, 15:4)
Jazbar/Jurič Jagodic/Šuligoj 2:0 (15:7, 15:11)
Seretin/Živković Šmidovnik/Ahačič 2:0 (15:5, 15:13)
Seretin/Živković Jagodic/Šuligoj 2:0 (15:7, 15:13)
Burič/Seničar Žibert/Seme 2:0 (15:3, 15:5)
Šmidovnik/Ahačič Jazbar/Jurič 2:0 (15:4, 17:15)
Pavlič/Golob Jazbar/Jurič 2:0 (15:11, 16:14)
Trampuž/Valenčič Šmidovnik/Ahačič 2:0 (15:10, 15:13)
Seretin/Živković Damjan/Omovšek 2:0 (15:5, 17:15)
Grabec/Babnik Jeglič Levstek/Dvorscak 2:0 (15:9, 15:9)
Pavlič/Golob Trampuž/Valenčič 2:0 (15:13, 15:12)
Grabec/Babnik Jeglič Seretin/Živković 2:1 (15:10, 11:15, 11:8)
Grabec/Babnik Jeglič Pavlič/Golob 2:0 (15:12, 15:12)