Your Wishlist : Locations

Poletna Beachvolley Turneja 2020

Število turnirjev 13/13
Skupno igralcev 764

Preddvor - 30. maj 2020

Trampuž/Valenčič
Ženske zmagovalec
Glamočanin/Fajfar
Moški zmagovalec
0
Skupno igralcev

Osvojene točke moški

Ekipa Točke
Glamočanin/Fajfar 30
Berk/Novak 28
Markun/Berčič 26
Urana/Lukšič 24
Jerič/Drnovšek 22
Hafner/Trobiš 22
Podbregar/Medved 22
Černač/Burja 22
Kelert/Luskovec 20
Ernestl/Bonifer 20
Grahovar/Kovič 20
Ribič/Dolenc 20

Osvojene točke ženske

Ekipa Točke
Trampuž/Valenčič 30
Kalar/Posedel 28
Veber/Pečan 26
Grabec/Babnik Jeglič 24
Hrovat/Benedik Bevc 22
Jarnovič/Pleteršek 22
Šmidovnik/Ahačič 22
Seretin/Živković 22
Bajec/Markelj 22
Golob/Pavlič 21
Krevl/Erjavec 21
Jelen/Šalej 21
Santej/Skok 20
Oštir/Turnšek 20
Novak/Jagodic 20
Urbanč Đukiç/Kordež 20

Galerija

Rezultati moški

Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat
Berk/Novak Ernestl/Bonifer 2:0 (15:3 / 15:9)
Glamočanin/Fajfar Grahovar/Kovič 2:0 (15:7 15:4)
Hafner/Trobiš Urana/Lukšič 0:2 (9:15/7:15)
Markun/Berčič Jerič/Drnovšek 2:0 (15:12/15:12)
Černač/Burja Podbregar/Medved 1:2 (12:15/17:15/10:12)
Ribič/Dolenc Kelert/Luskovec 1:2 (15:11/11:15/6:11)
Berk/Novak Markun/Berčič 2:0 (15:10/15:10)
Glamočanin/Fajfar Černač/Burja 2:0 (15:8/15:11)
Hafner/Trobiš Ribič/Dolenc 2:0 (15:9/15:10)
Ernestl/Bonifer Jerič/Drnovšek 2:1 (10:15/15:13/11:8)
Grahovar/Kovič Podbregar/Medved 0:2 (13:15/10:15)
Urana/Lukšič Kelert/Luskovec 2:1 (12:15/15:10/11:7)
Berk/Novak Jerič/Drnovšek 2:0 (16:14/15:11)
Glamočanin/Fajfar Podbregar/Medved 2:0 (15:9/15:8)
Hafner/Trobiš Kelert/Luskovec 2:0 (15:12/15:11)
Ernestl/Bonifer Markun/Berčič 0:2 (7:15/4:15)
Grahovar/Kovič Černač/Burja 0:2 (8:15/10:15)
Urana/Lukšič Ribič/Dolenc 2:0 (15:9/15:12)

Rezultati ženske

Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat
Hrovat/Benedik Bevc Santej/Skok 2:0 (15:12 15:3)
Veber/Pečan Grabec/Babnik Jeglič 2:0 (15:09 15:13)
Novak/Jagodic Šmidovnik/Ahačič 1:2 (15:13/10:15/7:11)
Trampuž/Valenčič Golob/Pavlič 2:0 (15:7/15:6)
Kalar/Posedel Bajec/Markelj 2:0 (15:12/16:14)
Jelen/Šalej Oštir/Turnšek 2:0 (15:9/15:7)
Jarnovič/Pleteršek Krevl/Erjavec 2:0 (16:14/15:12)
Urbanč Đukiç/Kordež Seretin/Živković 1:2 (15:9/13:15/8:11)
Hrovat/Benedik Bevc Kalar/Posedel 1:2 (14:16/15:10/9:11)
Veber/Pečan Jelen/Šalej 0:2 (12:15/12:15)
Trampuž/Valenčič Urbanč Đukiç/Kordež 2:0 (15:11/15:13)
Santej/Skok Bajec/Markelj 0:2 (10:15/12:15)
Grabec/Babnik Jeglič Oštir/Turnšek 2:0 (15:5/15:6)
Šmidovnik/Ahačič Krevl/Erjavec 2:1 (15:11/13:15/12:10)
Golob/Pavlič Seretin/Živković 0:2 (10:15/11:15)
Hrovat/Benedik Bevc Hrovat/Benedik Bevc 2:0 (15:10/15:7)
Veber/Pečan Veber/Pečan 2:0 (15:12/15:5)
Novak/Jagodic Krevl/Erjavec 1:2 (8:15/15:13/11:13)
Trampuž/Valenčič Seretin/Živković 2:1 (15:5/10:5/11:8)
Santej/Skok Kalar/Posedel 0:2 (11:15/10:15)
Grabec/Babnik Jeglič Grabec/Babnik Jeglič 2:1 (15:7/8:15/11:6)
Šmidovnik/Ahačič Jarnovič/Pleteršek 2:0 (16:14/15:12)
Golob/Pavlič Urbanč Đukiç/Kordež 2:0 (15:10/15:13)