Your Wishlist : Locations

Poletna Beachvolley Turneja 2020

Število turnirjev 13/13
Skupno igralcev 764

Ljubljana - 23. maj 2020

Trampuž/Valenčič
Ženske zmagovalec
Berk/Novak
Moški zmagovalec
0
Skupno igralcev

Osvojene točke moški

Ekipa Točke
Berk/Novak 30
Glamočanin/Fajfar 28
Zupančič/Juvančič 26
Zimic/Novak 24
Černač/Burja 22
Kelert/Luskovec 22
Kolmanič/Rejc 21
Kastelec/Šibau 21
Jerič/Popit 20
Grahovar/Kovič 20

Osvojene točke ženske

Ekipa Točke
Trampuž/Valenčič 30
Baron/Hrovat 28
Mitrovič/Juvančič 26
Grbec/Damjan 24
Šmidovnik/Ahačič 22
Rakić/Levstek 22
Veber/Pečan 22
Novak/Jagodic 22
Dvorščak/Kosič 22
Krevl/Erjavec 21
Šmidovnik/Mavrič 21
Kučej/Jeršan 21
Kovač/Lapuh 20
Santej/Skok 20
Srebernjak/Mežan 20

Galerija

Rezultati moški

Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat
Černač/Burja Zimic/Novak 0:1 (9:21)
Berk/Novak Grahovar/Kovič 1:0 (21:9)
Zupančič/Juvančič Kolmanič/Rejc 1:0 (21:17)
Kelert/Luskovec Glamočanin/Fajfar 0:1 (16:21)
Jerič/Popit Zimic/Novak 0:1 (11:21)
Berk/Novak Kastelec/Šibau 1:0 (21:13)
Zupančič/Juvančič Černač/Burja 1:0 (21:15)
Glamočanin/Fajfar Grahovar/Kovič 1:0 (21:10)
Zimic/Novak Kolmanič/Rejc 1:0 (21:17)
Berk/Novak Kelert/Luskovec 1:0 (21:13)
Zupančič/Juvančič Jerič/Popit 1:0 (21:10)
Kastelec/Šibau Grahovar/Kovič 1:0 (21:13)
Černač/Burja Kolmanič/Rejc 1:0 (21:16)
Berk/Novak Glamočanin/Fajfar 1:0 (21:15)
Zupančič/Juvančič Zimic/Novak 0:1 (17:21)
Kelert/Luskovec Grahovar/Kovič 1:0 (21:11)
Jerič/Popit Kolmanič/Rejc 0:1 (5:21)
Kastelec/Šibau Glamočanin/Fajfar 0:1 (13:21)
Kastelec/Šibau Kelert/Luskovec 0:1 (18:21)
Černač/Burja Jerič/Popit 1:0 (21:16)

Rezultati ženske

Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat
Veber/Pečan Krevl/Erjavec 1:0 (21:15)
Kučej/Jeršan Srebernjak/Mežan 1:0 (21:15)
Grbec/Damjan Šmidovnik/Ahačič 1:0 (23:21)
Trampuž/Valenčič Šmidovnik/Mavrič 1:0 (21:15)
Srebernjak/Mežan Dvorščak/Kosič 0:1 (19:21)
Rakić/Levstek Krevl/Erjavec 1:0 (21:10)
Baron/Hrovat Veber/Pečan 1:0 (21:19)
Novak/Jagodic Kučej/Jeršan 1:0 (21:16)
Šmidovnik/Mavrič Kovač/Lapuh 1:0 (21:08)
Krevl/Erjavec Santej/Skok 1:0 (21:14)
Dvorščak/Kosič Mitrovič/Juvančič 0:1 (14:21)
Trampuž/Valenčič Grbec/Damjan 1:0 (21:16)
Baron/Hrovat Rakić/Levstek 1:0 (21:19)
Novak/Jagodic Srebernjak/Mežan 1:0 (21:16)
Šmidovnik/Mavrič Kovač/Lapuh 1:0 (21:06)
Veber/Pečan Santej/Skok 1:0 (21:16)
Kučej/Jeršan Mitrovič/Juvančič 1:0 (21:19)
Trampuž/Valenčič Šmidovnik/Ahačič 1:0 (21:16)
Baron/Hrovat Krevl/Erjavec 0:1 (19:21)
Novak/Jagodic Dvorščak/Kosič 1:0 (21:18)
Grbec/Damjan Kovač/Lapuh 1:0 (21:04)
Rakić/Levstek Santej/Skok 1:0 (21:08)
Srebernjak/Mežan Mitrovič/Juvančič 0:1 (11:21)
Šmidovnik/Mavrič Šmidovnik/Ahačič 0:1 (16:21)
Trampuž/Valenčič Kovač/Lapuh 1:0 (21:07)
Kučej/Jeršan Dvorščak/Kosič 0:1 (16:21)
Baron/Hrovat Santej/Skok 1:0 (21:07)
Šmidovnik/Mavrič Grbec/Damjan 0:1 (9:21)
Veber/Pečan Rakić/Levstek 0:1 (18:21)
Novak/Jagodic Mitrovič/Juvančič 0:1 (11:21)